Mfr # KL-1025-175 ATexan #
★★★★★
PRICE
Your Cart
Out Of Stock!
We will notify you when this product is back in stock
Features and Benefits:
  • Suitable for Mercedes Actros and Atego rear axle shaft seal rings.
  • For a professional assembly of shaft seals
  • Also for rear axles with double sealing
  • Also for AP axles
  • Suitable for Mercedes ACTROS and ATEGO rear axle shaft seal rings (including ACTROS with 11.5 t
  • Code: 3282708
  • Part No.: KL-1025-175 A
  • Diameter: 175 mm
  • Length: 233 mm
  • Width: 195 mm